Co umím?

01

Firemní identita

Vytvoření jednotného vizuálního stylu společnosti nebo značky – vytvoření loga a grafického manuálu. Návrh firemních dokumentů, reklamních předmětů, marketingových výstupů a pod. 

Vytvoření a udržení jednotného vizuálního stylu
Sazba a zlom - DTP pro vaše projekty

02

Sazba - DTP

Grafický návrh dokumentů a jejich sazba. Zabývám se zejména sazbou katalogů, brožur, letáků nebo plakátů a také reklamními formáty – billboardy, plachtami a obalovým designem. 

03

Grafika pro on-line marketing

Dodám Vám kompletní grafické služby pro internetové (PPC, PPC, obsahové i sociální) kampaně, od kreativy po balík formátů v platné specifikaci. S důrazem na výkon kampaně. 

Vytvoření bannerů a brandingu pro PPC kampaň
Webová grafika, UI a webdesign

04

Webová grafika

Projektování internetových stránek a realizace grafického návrhu webu – UX a UI. Grafika pro sociální sítě a kampaně. Produktové a projektové microsites, landing page pro on-line kampaně.   

05

Produktové fotografie

Produktové fotografie pro Váš katalog nebo web. Na jednobarevné i transparentní pozadí, nebo lifestylové fotky. Včetně postprodukce jakéhokoli rozsahu. Umím také vytvořit 360° fotografie produktů třeba právě pro Váš e-shop. 

Produktové a reklamní fotografie
Fotografie architektury - interiérů i exteriérů

06

Fotografie architektury

Fotografuji komerční stavby i rodinné domy pro prezentaci i dokumentaci stavebních projektů. Mohu nafotit exteriéry i interiéry, denní i noční fotografie, včetně doladění retuší.  

07

Virtuální prohlídky

Umím nafotit a zpracovat virtuální prohlídky. Mohu z nich vytvořit virtuální procházku doplněnou navigací i infografikou. Standardem je HTML5 pro prohlížení jak na desktopech, tak i mobilních zařízeních.  

Virtuální prohlídky, streetview
Vizualizace stavebních projektů

08

Vizualizace a 3D

Mohu vytvořit 3D model Vašeho projektu a vyrendrovat z něj velmi reálné vizualizace. Nebo z 3D modelu vytvořit projektové video včetně střihu a postprodukce. 

09

Video a animace

Vytvoření spotu, instruktážního videa, nebo prezentace projektu. Výstup může být realizovaný reálným videem, animací nebo v případě architektury zpracovaný ve 3D. 

Vytvoření videa nebo animace

Klienti

Chcete spolupracovat?
Ozvěte se!

Jestli se mnou chcete realizovat Váš projekt, ozvěte se. Můžeme se pobavit možnostech i ceně.

13 + 3 =

Pin It on Pinterest

Share This